BJEŽ ambasadorky
Jana Dubcová

Jana je nadšená sportovkyně. Věnuje se triatlonu s hlavním zaměřením na jeho terénní odnož. Ráda běžkuje a ferratuje. Jako lektorka jumpingu působí v několika plzeňských fitness centrech. Při sportování jí téměř nikdy nechybí čelenka. Hádejte, jakých má nejvíce a na které nedá dopustit.

Přečti si více o sportovkyni a lektorce Janě.


Zuzana Kubáňová

Zuzka je osminásobná mistryně světa a Evropy v racketlonu, mistryně ČR ve squashi, vítězka Predator Race, kondiční trenérka a školitelka trenérů pod MŠMT. Je neuvěřitelně aktivní a bez sportu nemůže žít. Čelenky BJEŽ má ve velké oblibě a nosí je téměř denně, což nás samozřejmě moc těší 🙂

Přečti si víc o závodnici Zuzce.


Natálie Jurčová

Natka je mladá nadějná biatlonistka – stala se několikanásobnou mistryní ČR v biatlonu v juniorských kategoriích a je také medailistkou z Mistrovství světa juniorů ve štafetovém závodě. V současnosti je již členkou seniorského reprezentačního biatlonového družstva.

Přečti si víc o biatlonistce Natce.


Lenka Burianová Švábíková

Od malička se věnovala atletice, pak ale objevila „kouzlo“ běhu do schodů a začala se účastnit závodů i na mezinárodním poli. Je v tomto odvětví hodně úspěšná, několikrát se umístila na nejvyšších příčkách Mistrovství světa a Mistrovství Evropy. Za závody cestuje po celém světě, kde se vyskytují ty „správné“ výškové budovy a pravidelně se umísťuje na závodech na bedně.

Přečti si více o běžkyni Lence.


Alice Karbulková

Alice je velká sportovkyně a skvělá trenérka. Jejím hlavním působištěm je atletický klub ŠAKAL, vede také lekce spinningu, sportovní kurzy pro děti nebo běžecký klub Mákni si. A hlavně – ve všech svých aktivitách je neúnavná a stále pozitivní. 🙂 Kromě toho se s ní můžete potkat i u nás, je totiž členkou BJEŽ týmu!

Přečti si více o sportovkyni a atletce Alici.


3SB Ultimate frisbee tým

Holky z 3SB týmu válí ve sportu s názvem ultimate frisbee. Jsou báječný tým, který se na turnajích i oficiálních mistrovstvích umisťuje na těch nejvyšších příčkách. V roce 2016 i 2017 dokonce vybojovaly ten nejvyšší titul na Mistrovství ČR. Letos se účastní finále Mistrovství Evropy a my jim strašně moc držíme palce!

Přečti si víc o tomto skvělém frisbee týmu.

Sportovní úspěchy

 • 3. místo Český pohár - terénní triatlon 2019 (AG)
 • Xterra MČR v terénním triatlonu - 3.místo AG, 4. místo celkově
 • Czechman Pardubice (1/2 IM) - 1. místo AG, 7. místo celkově
 • Krušnoman long Litvínov (duatlon - silniční kolo - 1. místo AG, 3. místo celkově
 • Xterra Prachatice (terénní duatlon) - 2. místo celkově
 • Auhor Pancířšké stráně (MTB) - 2. místo celkově

„Musela jsem se snad narodit už s raketou v ruce, jinak to nechápu. Odmalička jsem ze školní lavice utíkala přímo na kurty. Nejdřív tenisové, pak kvůli zranění jen squashové, a nakonec vlastně na všechny – propadla jsem racketlonu a ten zahrnuje stolní tenis, badminton, squash i tenis. Aktivnímu životu jsem úplně propadla. Začala jsem si skrze něj plnit své sny, ať už hráčské (titul mistryně světa, Evropy i ČR hned v několika sportech), nebo profesní. Měla jsem štěstí a moje vášeň se stala mou prací. Dnes trénuji běžnou klientelu i vrcholové sportovce v kondiční, kompenzační i „hubnoucí“ přípravě, učím zájemce squash a školím budoucí trenéry. Zkrátka pomáhám ostatním posouvat se blíž jejich vlastním snům.

Na BJEŽ čelenky absolutně nedám dopustit. Nikdy předtím mi žádná čelenka nedržela, pokud jsem ji ještě pořádně nezasponkovala. BJEŽ nosím každý den, na sport, na tréninky s klienty nebo jen tak do města. A těch barev a designových kombinací! Neváhejte a jděte do nich!“ 🙂

~ Zuzana Kubáňová

„S velkým nadšením provozuju sporty všeho druhu, a to včetně biatlonu. Samozřejmě jsem ráda, když u toho můžu ještě i dobře vypadat! 🙂 Čelenky BJEŽ jsou pro mě ideální. Nejen, že bezvadně drží a na hlavě nejsou vůbec cítit, ale ten fantastický design! Díky množství barev a vzorů můžu čelenky sladit úplně s čímkoliv jak při sportu, tak při běžném nošení. A jako bonus mě neobtěžují vlasy v obličeji. Mezi moje nejoblíbenější čelenky patří stylovky, ale v létě nosím třeba taky širokou růžovou čelenku, která skvěle zadržuje pot.“

~ Natálie Jurčová

Lenka také trénuje malé atlety v pražské Slávii a tak jsme se i seznámili. Je to milá, usměvavá a úspěšná atletka, která perfektně zapadá do našeho týmu ambasadorek a jsme rádi, že ji tam máme.

Sportovní úspěchy

 • Mistrovství ČR veteránů v ultramaratonu – Brdská stezka 50 km – 1. místo v kategorii W40 (2013)
 • Mácháč Extreme Trail Run – 60 km – 1. místo v kategorii (2013)
 • Maraton Českým rájem – 2. místo v kategorii (2013)
 • Mistrovství ČR v horském ultramaratonu dvojic (s manželem Pavlem) – Beskydská sedmička 89 km – 21:33 hodin – 20. místo (2013)
 • Seriál terénních běhů Salomon Trail Running Cup – celkové 2. místo v kategorii (2015)

O holkách z 3SB Ultimate frisbee týmu rádi říkáme, že jsou „naše“. Ony jsou naše sice jenom trošku, ale o to větší nám dělají radost. Mají rády naše čelenky, jsou akční, hrají akční sport a tak občas máme i akční fotky 🙂 Kromě toho jsou mimochodem dost dobré – v ultimate frisbee.

Ultimate frisbee bylo nejdřív i pro nás taková španělská vesnice, ale díky holkám z 3SB už víme, co a jak a moc jim fandíme.