Bjež čelenky opět na Maminy Cupu – tentokrát v Brně

devx
devx

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Venku prší, ale já jsem ještě tak trochu na víkendu, byl plný slunce, pohody, zábavy a Maminy Cupu !  Jako partneři jsme se s BJEŽ čelenkami opět zúčastnili Maminy Cupu  a tentokrát jsme cestovali do Brna.

Akci Maminy Cup jsem už popisovala, jedná se o skvělý nápad. Sportovní den pro maminky a vlastně celé rodiny.  Maminky mohou celý den sportovat, ale i klábosit a relaxovat, nakupovat drobnosti, vyzkoušet si různé sportovní novinky, zúčastnit se nebo jen pozorovat ukázky obvyklých i neobvyklých skupinových lekcí atd.atd.

I tentokrát jsme se u našeho stánku i mimo něj setkali s milými ženami, které baví sport.  A nás baví taky a účast na takto výborně zorganizovaných akcích, kde vlastně nic není problém, nás baví dvojnásob.

Na této akci mě moc zaujala nabídka Freshneck . Ochutnali jsme skvělé svačiny a musela jsem uznat, že takové svačiny bych svým dětem ve škole určitě koupila. Škoda, že je ta možnost zatím jen v Olomouci.

Jakmile příští rok zahlédnete přihlášky na Maminy Cup, určitě se přihlašte, stojí to za to !

Děkujeme za hezký den a doufejme, že i v příštích ročnících se na Maminy Cupu potkáme !

Hezký den všem

B.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=“25px“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/3″][vc_facebook type=“box_count“][/vc_column][/vc_row]

devx

devx