Chystají se nové designy

devx
devx

Kolekce našich čelenek 2015 se pomalu, ale jistě ubírá do věčných lovišť. Co to znamená ?    Stále pracujeme na tom, abyste byli s čelenkami spokojeni.  Je to pro nás ten největší úkol. A tak jsme se rozhodli, že změníme materiál, ze kterého čelenky vyrábíme.  Čas od času se totiž stávalo, že se některým z vás při velkém propocení čelenka zvlnila a bylo nutné ji žehlit.

Chceme šetřit váš drahocenný čas a tak  jsme se pustili do testování, zkoušení jiných materiálů a nakonec vybrali ten pravý.  Ten, který se nevlní a i když čelenku propláchneš vodou nebo propotíš, zachovává si tvar.

Doprodáváme tedy poslední kousky z původního materiálu – pokud nosíš čelenku jen na parádu nebo se při sportování moc nepotíš,  ber ji.   Je za dobrou cenu a je jich už jen pár.

Několik nejúspěšnějších a nejžádanějších designů jsme v nové kolekci zachovali a brzy přidáme zbrusu nové.  Opět jsme se řídili vaším přáním, zařadíme proto několik jednobarevných čelenek a další, které můžete ladit s oblečením nebo náladou.    V doprovodném obrázku máte i malou ochutnávku toho, co plánujeme (nápověda: plesová sezóna a slavnostní okamžiky se blíží).

Máme v šuplíku spoustu dalších nápadů a tak designy budou přibývat, jako houby po dešti.   Sleduj  www.bjez.cz nebo náš FB profil,  dozvíš se tam vše, co se kolem BJEŽ čelenek šustne.

Děkuji vám za přízeň a přeji hezký podzim plný zajímavých aktivit !

Mějte se fajn

Bětka

devx

devx