Co s načatým víkendem aneb 5+ tipů, kam letos vyrazit s BJEŽ

BJEŽ
BJEŽ

Jaro už je definitivně tady a s ním se naplno rozbíhá také výletnická a závodní sezóna. Čerstvý vzduch, parta přátel, povzbuzování, výkon, zábava, rodina, překonávání sebe sama nebo poznávání nových končin… Vypadá tvůj víkend běžně tak nějak podobně? My v BJEŽ se rozhodně nenudíme a vyrážíme se stánkem nebo soutěžním číslem, kam to jenom jde. V našich silách bohužel není zúčastnit se osobně všech skvělých akcí, tak se je snažíme podpořit i jinak. Kde všude se s čelenkami letos potkáš a jak se tam vlastně dostanou? Přečti si naše tipy na rok 2019, značka: partnerem je BJEŽ!

 

 

Běžecká inspirace 2019

Milujeme sport, sami rádi soutěžíme a účastníme se čehokoliv, co slibuje parádní zážitek, a taky už nějaký ten pátek působíme v různých sportovních organizačních týmech. Víme, jak je někdy náročné celou událost (mnohdy bez nároku na vlastní honorář) zařídit a finančně utáhnout. Zároveň zastáváme heslo Pomáháme, protože můžeme, a tak se na spoustě sympatických projektů, které nám dávají smysl, podílíme jako sponzor.

 

Koho letos podpoříme?

  1. Věnování našich čelenek i dalších produktů jako cen pro vítěze je nejčastější forma pomoci, kterou na akce umíme přispět. Tento rok si můžeš BJEŽ vysoutěžit třeba na Šlapanickém vlkovi, Leskrosu, Krosovém poháru nebo několika Běhej lesy. Všude nás najdeš uvedené jako partnery, z čehož máme velkou radost.
  2. Vyšší level je výroba limitované edice čelenek-týmovek přímo na míru závodu, aby si účastníci mohli odnést domů jedinečnou připomínku právě letošního ročníku.
  3. Oblíbenou odměnou pro vítěze, kterou formou sponzoringu umíme poskytnout, je pořádná sleva na nákup v e-shopu nebo rovnou dárkový poukaz na čelenku podle vlastního výběru.
  4. I když to nakonec nebude na bednu, nezoufej. Sleva na čelenky čeká na například na všechny registrované závodníky Spartan Race nebo na Krosovém poháru.
  5. Když to nejde finančně, snažíme se organizátory povzbudit alespoň formou propagace na našich sociálních sítích.
  6. A nakonec – jak se činíme my osobně? Samozřejmě se rádi účastníme jako závodníci (když se sejde celý BJEŽ Racing Team, jede nás opravdu banda!), nebo přijedeme rovnou s celým naším stánkem. Někdy dokonce přispěcháme k záchraně na poslední chvíli – taková zapomenutá gumička umí zkazit náladu i výsledek! 🙂 Tady najdeš seznam všech destinací, které máme zatím pro letošek v plánu. Určitě se u nás zastav, nekoušeme a rádi si povídáme!

 

 

Kromě samostatných závodů přispíváme také na akce našich partnerůprodejen, ve kterých najdeš BJEŽ po celý rok. Prozkoumej třeba Run4Fun v Hradci Králové, Běžeckou speciálku v Brně nebo stránky Karolíny Jarošové, fitness trenérky, která pořádá skvělé víkendovky zaměřené například na jarní cvičící detox.

 

 

Výběr projektů, které podpoříme, probíhá každý rok v lednu a bývá velmi náročný. Žádostí o sponzoring se nám schází opravdu spousta a zasloužila by si ho většina žadatelů. Nakonec je to celé o domluvě a taky o tom, nakolik je to pro nás srdcová záležitost. Pro letošek už máme rozpočet vyčerpaný, ale jestli máš o čelenky na svém akci zájem, zkus se ozvat začátkem příštího roku.

Tak už víš, kam se o víkendu vydáš?

 

  

BJEŽ

BJEŽ