První BJEŽ limitky

devx
devx

Čas od času mi zkříží cestu šikovní lidé, jejichž tvorba nebo příběhy mě zaujmou.  A tak jsem si řekla, že bych velmi ráda zavedla pravidelné limitované edice s návrhem grafiky čelenky od takových šikovných českých tvůrců.

První, koho jsem oslovila je Markéta Jinochová. Markéta tvoří pod značkou By Myyna spoustu krásných věcí.  Má i svůj eshop, kde nabízí své výrobky. Určitě se na její web podívejte a já bych se vsadila, že i vás něco zaujme.

S Markétou jsme se domluvily, že vytvoří nějaký květinový vzor a k tomu ještě jeden.  Víceméně jsem to chtěla nechat na ni.  Za pár dní mi poslala návrhy s roztodivnými nádhernými kvítky a já nevěděla, které vybrat. Všechny byly krásné.  Dlaždice byly také super, ale tam jsem měla práci lehkou.  Schváleno.   Nakonec jsme i kvítky vybraly, dotvořily a nyní bych Vám chtěla představit první vlaštovku „limitek“.  Mám z nich ohromnou radost a věřím, že se zalíbí i vám.  Je jich vyrobeno omezené množství, aby byla limitka limitkou a čelenka byla pro svou novou majitelku opravdu jedinečná.    Tímto děkuji i Markétě za krásné návrhy a už teď mohu prozradit, že dalšího adepta (resp. adeptku) už mám a na konci léta se můžete těšit na další limitovanou edici čelenek.

Budu ráda, když mi dáte vědět na FB nebo instagramu, jak se vám čelenky líbí (#bjezcz , #bjezcelenka) a pokud máte ve svém okolí někoho, kdo by svým umem mohl přispět k nápaditému ztvárnění čelenky, beru tipy !

Na limitiky se můžete mrknout v obchodě

Mějte se krásně a přijďte se podívat na čelenky naživo.  Kam se tento rok chystáme najdete zde.

Bětka

devx

devx