Informace pro zákazníky ze Slovenska

Cena za zboží a jeho úhrada s DPH / bez DPH

Pokud jste registrovaný plátce DPH na Slovensku, zboží je vám dodáno za ceny v Kč bez DPH. V ostatních případech je zboží dodáváno za ceny v Kč s DPH. Pokud má být dodání zboží uskutečněno bez DPH, je nutné splnit tyto podmínky:
zákazník musí mít v registraci v našem eshopu uvedené své DIČ. Pokud nebudeme mít k dispozici DIČ, nemůžeme vám dodávat zboží bez DPH.

Sazba DPH na veškeré námi nabízené zboží i dopravné je od 1. 1. 2018 ve výši 21 %.

Postup platby

Platbu provedete na základě námi zaslané faktury (platí pro firmy, plátce DPH) na základě předem domluvených podmínek.

Účet:

  • 2801747621/2010
  • IBAN CZ2620100000002801747621
  • SWIFT FIOBCZPPXXX

Účet je veden v EUR, přesnou částku vám zašleme po přijetí objednávky, při přepočtu vycházíme z posledního platného kurzu České národní banky.

Majitel účtu:  Bjež Original s.r.o., Dřevčice 174, 250 01, Česká republika.

Vzhledem k vysoké ceně dopravného a nespolehlivým zákazníkům, kteří si nevyzvedli balíky a působili nám tím nemalé ztráty, zákazníkům ze Slovenské republiky zasíláme na dobírku pouze v případě firem a stálých spolehlivých zákazníků a to po předchozí telefonické či e-mailové dohodě.

Ostatním zákazníkům zasíláme balíčky kurýrní službou nebo na pobočky Zásilkovny a to po uskutečněné platbě Online nebo bankovní převodem.

Doručení zásilky je cca 2–8 pracovních dnů od přijetí platby – berte prosím na vědomí, že doba doručení není v naší režii. Žádný z dopravců nám dobu doručení negarantuje, není tedy možné dobu doručení z naší strany  urychlit. Vynikající zkušenost máme se Zásilkovnou, kde doručení probíhá v řádu 1–3 dnů od odeslání.