Seznamte se: BJEŽ ambasadorky

BJEŽ
BJEŽ

Když jsme na začátku roku plánovali témata na blog, říkali jsme si, že bychom vám chtěli mimo jiné postupně představit BJEŽ jako značku a lidi, kteří za ní stojí. Patří k nim i naše BJEŽ ambasadorky – možná jste na toto pojmenování narazili na webu nebo jsme ho zmínili na Facebooku, ale pořádně nevíte, co si pod tím máte představit. Pojďme to tedy napravit 🙂

 

Jak vznikla myšlenka BJEŽ ambasadorek?

Jsme malá firma, a přestože nás svět sportu baví a pohybujeme se v něm, všechny jeho disciplíny prostě nemůžeme pojmout. Chtěli jsme tak najít někoho, kdo by nám pomohl šířit naši myšlenku a produkty i mezi další sportovce a do dalších sportovních oblastí, na které sami nemáme kapacitu. A ambasadorství nám znělo jako ten správný pojem reprezentující to, co od toho čekáme.

 

Jak si vybíráme ambasadorky?

Především musí jít o fajn osobnost. Někoho, kdo nám sedí, splňuje naše představy o sportovním charakteru, je ve svém sportu úspěšný, má zdravý přístup k životu a pohybu a může svým chováním i výkony inspirovat nás, obyčejné sportovní nadšence 🙂 Ambasadorky si vytipováváme, nebo si nás najdou samy a spolupráce nám funguje skvěle.

 

V čem spočívá naše partnerství?

BJEŽ ambasadorkám poskytujeme naše čelenky a ostatní výrobky, propagujeme jejich činnost, zveme je na focení, takže se pak objevují i na našich dalších propagačních materiálech nebo na webu… Je to taková symbióza, ze které mají výhody obě strany. Oproti klasickému sponzoringu stojí ambasadorství na osobním, lidském přístupu, není jen o penězích a materiálních věcech. Chceme holky trochu víc poznat, vědět, že jde o člověka, který svým jednáním (a nejen tím sportovním) ostatní inspiruje ke sportu a aktivnímu životnímu stylu. No a samozřejmě nás zajímá, jestli má ambasadorka ráda naše výrobky, bez toho by to nešlo 🙂

 

A teď už si pojďme naše současné ambasadorky krátce představit! Více se o holkách dozvíte po prokliku na jejich „BJEŽ profily“, a taky se můžete v nejbližší době těšit na rozhovory!

 

Zuzka Kubáňová

Zuzka je neuvěřitelný sportovní nezmar se spoustou energie a dobré nálady, která sportem žije a bez naší čelenky nedá ani jeden trénink. 🙂

 

Natka Jurčová

Natka nás kontaktovala sama, sešli jsme se a hned bylo jasné, že to půjde. Je to milá mladá biatlonistka, která na sportovním poli ještě určitě dokáže velké věci.

 

Lenka Švábíková

Lenka je atletka, po celém světě závodí v běhu do schodů a trénuje malé atlety v AK Slavia Praha. Ve svém sportu je velmi úspěšná, ale kromě toho je velmi pozitivní, usměvavá, milá a naše výrobky si velmi oblíbila, což nás samozřejmě těší.

 

Alice Karbulková

Alice je prostě jedna z nás. Máma dvou dětí, sportovkyně tělem i duší, hlavní trenérka atletického klubu, ve kterém trénují malé atlety i další členové BJEŽ Racing Teamu. Zároveň je to i posila našeho firemního BJEŽ týmu. Mezi ambasadorky patří jednoznačně, a to proto, že chceme vyzdvihnout i úplně obyčejné hobby sportovce a ukázat, že se dá sport dělat i pro radost a zároveň úspěšně.

 

3SB Ultimate frisbee

Chtěli jsme podpořit i tým, jehož sport není na výsluní a v obležení sponzorů, proto když se nám ozvaly holky z 3SB, hned jsme se setkali a byla ruka v rukávě. Líbila se nám jejich akčnost, pozitivita a láska ke sportu. Natočili jsme spolu video, nafotili propagační fotky a naše spolupráce kvete nadále.

 

BJEŽ

BJEŽ