Čelenka na ples nebo na svatbu ? ANO !

devx
devx

Plesová sezóna je v plném proudu a ta svatební je už na spadnutí. Maturantky vybírají šaty a i v tanečních chce být každá šik.

Ráda bych vám představila novou netrpělivě očekávanou kolekci slavnostních blýskavých čelenek. Tyto čelenky dělají čest svému jménu, nejen ve svitu umělého světla hází nádherné odlesky. Za denního světla se třpytí umírněně, při tom umělém to rozjedou naplno. Ale nebojte se, není to žádná divočina.

Čelenka je oproti sportovním čelenkám vyztužena, aby dobře držela tvar a skvěle zapadla do účesu. Přestože je v ní o vrstvu navíc, opět je velmi příjemná na nošení a při nošení o ní nebudete ani vědět.  Umí báječně doplnit účes, vašim šatům a celému vzhledu přidá na eleganci.

Tato kolekce je limitovaná.  Některé barvy jsou jen v omezeném množství, protože čeho je moc, toho je příliš a v nejlepším se má přestat 🙂  My ale dnes začínáme a čelenky jsou pro vás připraveny v našem eshopu, no a pokud hned nezmizí, tak je samozřejmě budeme brát i na akce !  Kam za vámi s čelenkami vyrážíme, můžete zjistit na této stránce

Pokud hledáš zajímavý doplněk do svého slavnostního nebo svatebního účesu a naše čelenka se ti líbí, najdeš ji zde

Přeji vám, abyste si všechny příležitosti, na které naší slavnostní čelenku vezmete s sebou, maximálně užili !

Bětka

devx

devx