Akce aneb čelenky na cestách

Jsme skrz naskrz sportovci a milujeme aktivní život stejně jako ty. Během roku vyrážíme s čelenkami na spoustu akcí a míst, které s tím souvisí. Někdy vezeme celý stánek, někdy se i účastníme závodu. Můžeme ti taky přivézt objednávku – stačí se nám předem ozvat.

Body in Action

23. březen, Hala veterinární fakulty, Brno

Na tuto akci jedeme poněkolikáté.  Aerobic, PortdeBras, funkční tréninky …. našlapaný den pro akční lidi.  Těšíme se!

Running Expo/Prague 1/2 marathon

5. duben, Výstaviště Praha

Vypusťte Šakala!

14. duben, Park nad Exkocentrem Prales, Kbely

Oblíbený závod pro děti i dospělé v krásném prostředí kbelského parku „Prales“. více informací na www.sakalkbely.cz

Otvírák všech Běhej lesy závodů, ze kterých jsme si jich i tento rok pár vybrali, abychom si závod samozřejmě zaběhli, abychom se s vámi potkali a vy abyste si mohli doplnit svou výbavu a prohlédnout si naše novinky. Takže nejen Moraváci v dubnu naviděnou ! 🙂

Druhý závod Běhej lesy a zase tam budeme. Krásné místo v okolí Karlštejna, mimo jiné se běží i jinak nepřístupným lomem Velká Amerika. Velký zážitek!  Zatím jsme toto místo nevynechali a jako bonus, vždy tam bylo krásné počásko. Tak se mrkni do diáře a jestli to jen trochu půjde, přihlaš se, tohle místo stojí za

Den dětí oslavíme během.  Nádherná příroda Vysočiny udělá radost všem přírodomilcům (jako jsme my). Trasa už pěkně prověří, co máš natrénováno, ale to všechno okolo rozhodně stojí za tu námahu. Bereme stánek a všechny naše vychytávky s sebou!

Naše poslední zastávka v seriálu Běhej lesy.  Tohle je klasika, příroda, zázemí velkého závodu, objednané počasí a my s naším stánkem!

Proběhlé události

Bohužel zatím neproběhly žádné události.