Akce aneb čelenky na cestách

Jsme skrz naskrz sportovci a milujeme aktivní život stejně jako ty. Během roku vyrážíme s čelenkami na spoustu akcí a míst, které s tím souvisí. Někdy vezeme celý stánek, někdy se i účastníme závodu. Můžeme ti taky přivézt objednávku – stačí se nám předem ozvat.

U dalších akcí zatím stále ladíme termín. Zůstaňte ve střehu!
Sledujte náš Facebook, ať vám nic neuteče.

Proběhlé události

Zatím vyčkáváme, jaká bude situace. Když se na podzim všechno vrátí do normálu, rádi za vámi do Lednice vyrazíme.  Informace, jestli jo nebo ne tady zveřejníme, co nejdříve.

Marathon EXPO Praha

8. říjen, Praha Výstaviště Holešovice

A pokračujeme další tradiční zastávkou a tou je Marathon EXPO v Praze.  8.10. – 10.10.2020 Budeme tam, s plnou výbavou a s úsměvem na tváři.   A jestli už svou BJEŽ čelenku máš a další zatím nechce, stav se třeba jen na kus řeči. Rádi tě uvidíme a pokud budeme mít chvilku, prohodíme pár slov.

Running EXPO Praha

3. září, Praha Výstaviště Holešovice

Expo bylo přesunuto, termín je známý, na začátku září se uvidíme v Praze v rámci Running EXPO na Výstavišti!   Těšte se na plný stánek všech produktů, které v současnosti nabízíme a máme skladem!  Bude to velké, stav se u nás, až si půjdeš pro číslo!

ZRUŠENO Litex Aerobic show

4. duben, Litomyšl

Pokračujeme výjezdem za vámi do Litomyšle.  Ve sportovní hale rozbalíme svůj stánek v rámci akce Litex aerobic show. Tak se přijďte vybavit funkční a pěknou čelenkou! Těšíme se!

Kbelská 10

7. březen, Praha Kbely

Tradiční běžecký otvírák sezóny a zrovna v našem „domovském“ místě.  To je náhodička 🙂  Můžeme mít v průběhu závodu otevřeno, ale to záleží na tom, jestli o to budete mít zájem.  Můžete si u nás nakoupit cokoliv, co nabízíme a navíc naši limitovanou edici ručně malovaných čelenek. Pokud budete chtít před nebo po závodě přijít,

Krosový pohár – Kros Bučiny

12. říjen, Černé Voděrady, u rybníka při příjezdu do vsi

Poslední závod seriálu Krosový pohár. Pěkný podzimní závod barevnými Voděradskými Bučinami. Kousek od Prahy, v překrásné přírodě.  Pěkné zakončení sezóny nebo jen další z hezky strávených dní během ! Propozice čti tady 

Krosový pohár – Koko(řínský) kros

21. září, Kokořínský důl

Závod v prostředí Kokořínského dolu je jedna velká nádhera. Kdo by neznal Kokořín! A kdo by tam neběhal!  Stojí za to. Pojďte se tam potkat! Propozice tady

Baroko maraton

7. září, Areál Velká louka, Plasy

Baroko maraton neboli  Cross country běh pro každého ..tam nemůžeme chybět.  Ještě jsme na tomto závodu nebyly ani závodit, ani se stánkem, tak se už těšíme na nové zážitky!  Přijďte se mrknout za námi do stánku, určitě najdete něco nového, protože my nezahálíme a stále vymýšlíme, čím bychom vám udělali radost.

Jizerská 50 RUN

31. srpen, Bedřichov v JIzerských horách

Naše poslední zastávka v seriálu Běhej lesy.  Tohle je klasika, příroda, zázemí velkého závodu, objednané počasí a my s naším stánkem!

Moravia Sport Expo

14. červen, Výstaviště Olomouc

Po roce se zase uvidíme na Výstavišti v Olomouci.  Na Moravia Sport Expu u příležitosti Mattoni 1/2 maraton Olomouc nemůžeme chybět ani tento rok a těšíme se, že se zase potkáme s tolika BJEŽ fanoušky a nadšenci, jako v minulém roce!  

Běhej lesy Vysočina

1. červen, Milovy

Den dětí oslavíme během.  Nádherná příroda Vysočiny udělá radost všem přírodomilcům (jako jsme my). Trasa už pěkně prověří, co máš natrénováno, ale to všechno okolo rozhodně stojí za tu námahu. Bereme stánek a všechny naše vychytávky s sebou!

Další zastávka Krosového poháru. Budeme tam i se stánkem. Propozice k závodu a více info tady