Akce aneb čelenky na cestách

Jsme skrz naskrz sportovci a milujeme aktivní život stejně jako ty. Během roku vyrážíme s čelenkami na spoustu akcí a míst, které s tím souvisí. Někdy vezeme celý stánek, někdy se i účastníme závodu. Můžeme ti taky přivézt objednávku – stačí se nám předem ozvat.

U dalších akcí zatím stále ladíme termín. Zůstaňte ve střehu!
Sledujte náš Facebook, ať vám nic neuteče.

Proběhlé události

Running Expo 2021

2. září, Výstaviště Praha Holešovice

Expo se minulý rok neuskutečnilo. Takže veřme, že se  v září uvidíme v Praze Holešovicích v rámci Running EXPO na Výstavišti!   Těšte se na plný stánek všech produktů, které v současnosti nabízíme a máme skladem!  Bude to velké, stav se u nás, až si půjdeš pro číslo!  Budeme (jako vždy 🙂 u vchodu do pravého

Behej lesy Jizerská

28. srpen, Bedřichov

Pro nás poslední zastávka v seriálu Běhej lesy, kde se se stánkem vyskytneme. 

Běhej lesy Karlštejn

14. srpen, Bubovice

Na Karlštejně nemůžeme chybět.  Ze stánku je totiž vždycky i skvělý výhled do kraje, takže když se nám rozutečete na závod, můžeme se alespoň chvilku kochat.  Vždycky vyšlo super počasí, tak to tentokrát určite nebude jinak a závod i zázemí bude parádní. 

Běhej lesy Brdy

24. červenec, Skořice

Jak píše pořadatel akce Brdy jsou bomba!  Hluboké lesy bývalého Vojenského újezdu, který byl 70 let zavřený veřejnosti. Krajina, která stojí za to vidět a při běhu je to ideální! My tam budeme – pobereme všechno, co se vejde do auta 24.7. se vidíme!

Běhej lesy Lednice

10. červenec, areál zámku Lednice

Na závodě v areálu zámku Lednice nesmíme chybět. Bude to naše první účast po dlooouhé době na závodě Běhej lesy. Moc se na vás těšíme!

ZRUŠENO Litex Aerobic show

4. duben, Litomyšl

Pokračujeme výjezdem za vámi do Litomyšle.  Ve sportovní hale rozbalíme svůj stánek v rámci akce Litex aerobic show. Tak se přijďte vybavit funkční a pěknou čelenkou! Těšíme se!

Kbelská 10

7. březen, Praha Kbely

Tradiční běžecký otvírák sezóny a zrovna v našem „domovském“ místě.  To je náhodička 🙂  Můžeme mít v průběhu závodu otevřeno, ale to záleží na tom, jestli o to budete mít zájem.  Můžete si u nás nakoupit cokoliv, co nabízíme a navíc naši limitovanou edici ručně malovaných čelenek. Pokud budete chtít před nebo po závodě přijít,

Krosový pohár – Kros Bučiny

12. říjen, Černé Voděrady, u rybníka při příjezdu do vsi

Poslední závod seriálu Krosový pohár. Pěkný podzimní závod barevnými Voděradskými Bučinami. Kousek od Prahy, v překrásné přírodě.  Pěkné zakončení sezóny nebo jen další z hezky strávených dní během ! Propozice čti tady 

Krosový pohár – Koko(řínský) kros

21. září, Kokořínský důl

Závod v prostředí Kokořínského dolu je jedna velká nádhera. Kdo by neznal Kokořín! A kdo by tam neběhal!  Stojí za to. Pojďte se tam potkat! Propozice tady

Baroko maraton

7. září, Areál Velká louka, Plasy

Baroko maraton neboli  Cross country běh pro každého ..tam nemůžeme chybět.  Ještě jsme na tomto závodu nebyly ani závodit, ani se stánkem, tak se už těšíme na nové zážitky!  Přijďte se mrknout za námi do stánku, určitě najdete něco nového, protože my nezahálíme a stále vymýšlíme, čím bychom vám udělali radost.

Jizerská 50 RUN

31. srpen, Bedřichov v JIzerských horách

Naše poslední zastávka v seriálu Běhej lesy.  Tohle je klasika, příroda, zázemí velkého závodu, objednané počasí a my s naším stánkem!

Moravia Sport Expo

14. červen, Výstaviště Olomouc

Po roce se zase uvidíme na Výstavišti v Olomouci.  Na Moravia Sport Expu u příležitosti Mattoni 1/2 maraton Olomouc nemůžeme chybět ani tento rok a těšíme se, že se zase potkáme s tolika BJEŽ fanoušky a nadšenci, jako v minulém roce!