O nás

Mnoho žen touží od malička po bujarých loknách, a jakmile dospějí do patřičného věku, často vydávají nemalé úsilí na tvoření vln a vlnek nebo alespoň romantické kadeře obdivují a zaručeně by je také chtěly. Já žiju s vlnitými vlasy od narození, a tak znám také jejich odvrácenou stránku. Velmi těžko je zkrotíte. Celý život miluju sport a tento problém jsem tak musela řešit neustále.

Od rodiny k čelence

Založení rodiny u nás aktivních žen přináší nové výzvy. Především musíme vyřešit čas, kterého se nám náhle dostává zoufale málo. Skupinové lekce a fitko jsem tak v rámci úspory vzácných volných chvilek vyměnila za běh. Při něm vlasy přece jen tak nějak vlají více než v uzavřené tělocvičně a já jsem najednou více než kdy jindy pocítila potřebu mít po ruce spolehlivého parťáka – čelenku.

Jak už to tak bývá, sehnat něco jednoduchého a zároveň funkčního nebylo jen tak. Ať jsem se snažila sebevíc, nedokázala jsem najít čelenku, která by v průběhu běhání zůstala po celou dobu na stejném místě, jako když jsem si ji nasadila. Uznejte sami, to je u sportovní čelenky dost zásadní problém.

Vlastními silami

Rozhodla jsem se to nevzdávat a pustila jsem se do výroby své vlastní vysněné čelenky sama. Pilně jsem šila, zkoušela různé materiály, hledala inspiraci v zahraničí. A jednoho krásného dne jsem se dočkala. Vyběhla jsem s čelenkou, která zůstala přesně tam, kde jsem ji před startem zanechala. A doma ve skříni to rozhodně nebylo. O svou radost jsem se chtěla podělit s celým světem, protože jsem si byla jistá, že podobný problém určitě neřeším jen já sama.

BJEŽ®

Vrhla jsem se do podnikání a založila značku BJEŽ®. Název BJEŽ vznikl proto, že je to tak trochu zkomolenina slova „běž“ a taky je to zkratka mého jména. Zpočátku jsem vyráběla čelenky sama, postupně jsem ale našla skvělé kolegy, kteří mi pomáhají plnit nemalý cíl – vyrábět kvalitní produkty a co nejlépe se starat o vás, naše zákazníky.

Naší další velkou misí je podílet se na propagaci sportu a zdravého životního stylu. Rádi se stáváme partnery nejrůznějších sportovních akcí a projektů většího i menšího rozsahu. Podporujeme také řadu charitativních aktivit a často se těchto akcí účastníme i v závodním poli.

Český výrobek

Všechny naše výrobky jsou vyráběny ručně v České republice s velkou pečlivostí a důrazem na jejich kvalitu. Materiály, které používáme pro výrobu čelenek a ostatních produktů, se vždy snažíme přednostně odebírat od dodavatelů z ČR.

„Největší radost budu mít, když si i díky čelence BJEŽ® pohyb užiješ a zvítězíš – klidně jen sama nebo sám nad sebou!“

Bětka Ježková – zakladatelka BJEŽ®